,Przedstawiamy kolejną odsłonę działań Naszych Klientów.  Dzisiaj zdjęcia z albumy „płytki cementowe kuchnia”. Zapraszamy do obejrzenia otwartej, dużej kuchni, spójnej z resztą domu, żyjącej i funkcjonalnej. Takiej, którą chcesz mieć!

Orientalny wzór na kuchennej ścianie

Płytki cementowe w kuchni, na ścianie to bardzo dobry wybór! Są funkcjonalne, szczególnie po prawidłowej impregnacji , wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu. Niezmiernie dekoracyjne, oryginalne.  Również bogata kolorystyka pozwalana na uzyskanie efektu spójność z pozostałymi wnętrzami. To właśnie płytki cementowe pozwalają stworzyć wnętrze dopasowane do swoich własnych potrzeb estetycznych. Można je układać bezfugowo co powoduje, że ściana w kuchni, czy backsplash z płytek cementowych wygląda jak mozaika. Jest to bardzo efektowne rozwiązanie. Szczególnie przydatne w kuchniach otwartych czy aneksach kuchennych, gdzie aspekt estetyczny jest tak samo ważny jak funkcjonalny. Z powodu swojej widoczności taki zakątek kuchenny wymaga przemyślenia ale też zastosowania materiałów wizualnie spójnych z pozostałą częścią domy. Zarówno warto tutaj nawiązać do kolorystyki widocznej w innych pomieszczeniach reprezentacyjnych, jak i  do stylu w jakim została zaprojektowana część dzienna domu.

Płytki cementowe kuchnia – zdjęcia

W przedstawianej realizacji, kuchnia jest przestrzenią otwartą, dużą i dobrze oświetloną – brzmi to jak  marzenie :).  Jest też kuchnią nie tylko reprezentacyjną ale taką, w której się żyje i gotuje. Takie pomieszczenie daje dużo możliwości. Natomiast jest naprawdę wymagające. Jak widać na zdjęciach zarówno styl i kolorystyka kuchni oraz bezpośrednio sąsiadującej jadalni są spójne.  Nie zlewają się w jedną całość, są delikatnie od siebie oddzielone barem.  Smaczku tej realizacji, nadaje gra światłem. Po zapaleniu bambusowych lamp sufitowych (kultowych już z IKEA) na ścianie w jadalni pojawia się wzór taki sam jak widoczny na płytkach cementowych w kuchni. Po prostu magia, ale bardzo dobrze przemyślana.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć płytek ściennych w otwartej kuchni.

Serdecznie dziękujemy naszej klientce za nadesłane zdjęcia. Autorką zdjęć jest P. Magdalena Bartocha. Gratulujemy wspaniałej kuchni. Życzymy wielu lat miłego użytkowania :).

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

W kuchni użyto płytki cementowej 322, informacje o niej znajdą Państwo w tym odnośniku: płytka 322