Belle époque – czas kiedy królowała secesja i jej miękkie inspirowane przyrodą linie. Trend, do którego również nawiązuje się chętnie i dziś. Właśnie w takim stylu są kafle cementowe, których użyto w zupełnie współczesnej łazience.  Zapraszamy do obejrzenia inspirujących zdjęć.

Błękit, szarość i biel – szlachetnie i ze stylem!

Przepiękna łazienka, której płytki cementowe nr 5010 w stylu Belle Epoque nadają eleganckiego tonu. Secesja to w tej łazience przede wszystkim łagodne naturalne linie, miękkość i ornamenty. Płytki wraz z wyważoną ilością, dobrze dobranych dodatków tworzą bogaty i jednocześnie bardzo wysmakowany efekt. Przepiękne długie zasłony, odrestaurowana komoda przemieniona w szafkę podumywalkową, zachwycają od pierwszego wejrzenia.Również przykuwa uwagę wanna wolnostojąca o bardzo łagodnych liniach. Umieszczona pod oknem doskonale się wpasowuje swoimi proporcjami.

Jak zmieścić w łazience prysznic i wannę?

W łazience, która ma raczej przecięte wymiary udało się w sposób bardzo gustowny umieścić zarówno prysznic jak i wannę.  Dlatego na szczególną uwagę zasługuje sposób rozwiązania brodzika i kabiny prysznicowej. Są one lekkie, nie „kłują w oczy” tylko delikatnie wpisują się w charakter pomieszczenia. Linia prowadnicy łukowych, zupełnie przeźroczystych drzwi prysznicowych jest na podłodze prawie nie widoczna. Wymagało to bez wątpienia starannego montażu płytek cementowych. Natomiast widok prysznica nie psuje efektu jaki daje stylowa wanna pod oknem. Ciekawe jest, że wanna, kabina prysznicowa są nowoczesne, proste w formie ale świetnie łączą się właśnie z organicznymi liniami i dominującym wzorem kafli cementowych na podłodze. Również kolor ma znaczenie. Cała łazienka jest zharmonizowana spójnymi kolorami, bielą, błękitem i szarością. Są to idealne kolory do łazienki, wyciszają, pozwalają na relaksacje, w sam raz do domowego SPA.

Kafle cementowe w łazience – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, są prawdziwą inspiracją w poszukiwaniu połączenia elementów epokowych, stylowych z nowoczesnymi przedmiotami użytku codziennego. Gratulujemy udanej realizacji! Cieszymy się, że mogliśmy w niej mieć udział. Autorami aranżacji są Sylwia i Jacek Pietrzak.  Link do kafli cementowych nr 5010: https://www.domrustykalny.pl/wielobarwne-plytki-cementowe,plytki-cementowe-nr-5010,57-k-1425-1488-p

Kafle cementowe

Domowe Spa

Kafle cementowe

Błękit w łazience.

Kafle cementowe

Stylowa szafka i podłoga.

Kafle cementowe

Prysznic i płytki cementowe 5010

Kafle cementowe

Podłoga w łazience zrobiona z płytek cementowych 5010

Kafle cementowe

Kafle cementowe 5010

Kafle cementowe

Płytki cementowe 5010

Szczegółowe informacje o użytych płytkach znajdą Państwo klikając na odnośnik kafle cementowe 5010