Mała łazienka i minimalizm – brzmi to całkiem dobrze. Ale jak zrobić, żeby też dobrze wyglądało? Przedstawiamy ciekawą realizacje, w której płytki cementowe w łazience zostały użyte jako podłoga i ozdoba.

Kontrastowa inspiracja

Dzięki naszej klientce, @martas_inspirations (https://www.facebook.com/martasinspirations/), możemy się dziś podzielić bardzo inspirującym projektem, w którym płytki cementowe w łazience przez nas dostarczone użyto tak, że serce nam rośnie. Taka  dopracowana w każdym szczególe z przemyślanymi dodatkami dopełniającymi całości. Stworzona z połączenia pasji i własnej pracy. Ostrzegamy – to może inspirować do remontu…

Mała łazienka

Wiele osób zmaga się z problemem małej łazienki. Powiedzmy szczerze, że nie każdemu zdarzają się łazienki tak duże jak te wcześniej przez nas opisywane.  W takiej małej przestrzeni problemem zarówno jest zachowanie wszystkich funkcjonalności, ale też zrobienie „czegoś” by uchronić się przed klaustrofobią. Dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy małą łazienkę, która może wiele osób zainspirować i ośmielić.

płytki cementowe w łazience patchwork bw

Mała łazienka w bieli i czerni

Płytki cementowe w łazience

Płytki cementowe – patchwork bw w tej przestrzeni zostały wykorzystane nie tylko jako dekoracja, ale  też „sposób” do uzyskania wrażenia większej przestrzeni. Sama Autorka tak to przedstawia:

„Jak widać na zdjęciach łazienka jest mała, ma niespełna 4m2 jednak, dzięki kontrastom wydaje się być większa niż jest w rzeczywistości. Wbrew przeświadczeniu, że intensywne wzory mozaiki są bardzo wymagające w aranżacji i nie nadają się do małych łazienek, powstała moja wymarzona łazienka :). Myślę, że zyskałam bardzo przyjemny i gustowny efekt, operując dominującą bielą i uzupełniając ją czarnymi dodatkami.”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

płytki cementowe w łazience patchwork bw

Kontrast w łazience

płytki cementowe w łazience patchwork bw

Toaleta

płytki cementowe w łazience patchwork bw

Mała łazienka

płytki cementowe w łazience patchwork bw

Dodatki, które dopełniają całość

płytki cementowe w łazience patchwork bw

Umywalka i kran

płytki cementowe w łazience patchwork bw

Podłoga w łazience

Co my myślimy? Czy nam się to podoba? Bardzo!!!  Dlatego polecamy Państwu odwiedzać profil @martas_inspirations na Instagram-ie i na Fecebook-u. Zwracamy również uwagę na staranny montaż płytek cementowych w opisanej realizacji. Jest to niezmiernie ważne, że zarówno projekt jak i jego wykonanie idą razem w parze. Bardzo dziękujemy Martas_Inspirations za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i pięknymi zdjęciami.