Płytki szkliwione można zastosować w wielu miejscach, na ścianach i podłogach. Natomiast dzisiaj będzie o płytkach ceramicznych na barze w restauracji! Gdyż właśnie nasze Płytki Rogiński Warsztat Artystyczny,  w przepięknym kolorze zieleni butelkowej ozdabiają i tworzą bar w  restauracji Fontanna w Warszawie. Zapraszamy!

Restauracja Fontanna

Znajduje się ona w Warszawie przy ul. Rybaki 3, jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie parku przy fontannach multimedialnych nad Wisłą.  Otoczenie zieleni drzew, bliskości przyrody w centrum miasta bez wątpienia wpłynęło na  projektantów wnętrza Restauracji Fontanna – firmy Kdesign / MODOSO.  Restauracja sprawia wrażenie, lekkiej, przeszklonej oranżerii, otoczonej i połączonej z parkiem. Kolorem wyróżniającym się w restauracji jest zieleń. Elementy zielone w wewnątrz skupione w centralnym punkcie lokalu jakim jest  otwarty bar. Niejako współgrają z zielenią widoczną za oknami (oczywiście w sezonie wiosenno-letnim).  W sezonie zimowym płytki szkliwione „bottel green” ułożone na barze przypominają o tej zieleni na zewnątrz, której nie ma ale na pewno wróci. Restauracja zachęca do odwiedzin wyglądem  ale też oczywiście swoim menu.

Płytki szkliwione – zieleń butelkowa

Projektant wykorzystał ręcznie wykonane w naszej pracowni płytki glazurowane w kolorze zieleni butelkowej tzw. „bottle green”.  Płytki te poprzez ręczną produkcję, są produktem unikatowym, oryginalnym, wyróżniającym wnętrze. Nie ukrywajmy jest to produkt prestiżowy. Poprzez ręczne szkliwienie, każda z płytek jest nieco inna. Sprawiają wrażenie cieniowanych, malowanych, mieniących się.  Przypominają marokańskie płytki Zellige natomiast są prostsze w układaniu- cieńsze i nie mają tak ostrych krawędzi.  Co w przypadku baru doskonale się sprawdza. Płytki ręcznie produkowane przykuwają uwagę swoją odmiennością. Świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie potrzebne jest akcent wyróżniający. Dlatego płytki szkliwione w Restauracji Fontanna posłużyły do wykończenia dwóch wysp, które stanowią otwarty bar. Uważamy, że ręczne robione płytki są bardzo przyjemnym elementem tego wnętrza. Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć! zapraszamy do Restauracji Fontanna – co u nich na bieżąco słychać mogą Państwo zobaczyć tutaj : Profil FB restauracji. 

płytki szkliwione w restauracji

Glazurowane płytki 10×10 zieleń butelkowa

płytki szkliwione w restauracji

Szkliwione płytki 10×10 zieleń butelkowa

płytki szkliwione w restauracji

Glazurowane płytki 10×10 zieleń butelkowa

płytki szkliwione w restauracji

Ręcznie robione płytki 10×10 zieleń butelkowa

 A tutaj link do płytek zieleń butelkowa 10×10