Proszę Państwa robimy płytki metro- subway tiles !!! Oczywiście nie takie zwykłe, bo nieco rustykalne  i jak to przeważnie z Rogiński Warsztat Artystyczny – ręcznie robione. I te właśnie nasze płytki trafiają w bardzo fajne miejsca np.: do klimatycznej piekarni w Berlinie.

Płytki Metro- subway tiles

Dzięki współpracy z architektami nasze płytki trafiają do bardzo ciekawych miejsc. Są nie tylko wykorzystywane w domach ale w przestrzeniach publicznych np.: kawiarniach czy restauracjach (np.: tutaj). Właśnie za namową architektów zaczęliśmy produkcje ręcznie robionych płytek metro. Nie są to może zupełnie klasyczne subway tiles ale mają one ich proporcje. Wyróżniają się bardzo delikatnym, nieregularnym wykończeniem wynikającym z procesu ręcznej produkcji oraz lekkim cieniowaniem szkliwa. Doskonale sprawdzają się na dużych i małych powierzchniach. W przeciwieństwie do tradycyjnych gładkich płytek metro te nasze są delikatniejsze, bardziej miękkie w odbiorze i nie nadają wnętrzom charakteru „łazienkowego” dlatego doskonale nadają się na ściany  do wszelkich pomieszczeń oraz jako płytki do obudowy kominka. Produkujemy je również w innych kolorach w zależności od zapotrzebowania, naszym zdaniem zieleń butelkowa wygląda świetnie.

Piekarnia SchillerBackstube

Płytki METRO w kolorze białym wykorzystano w piekarni SchillerBackstube w Berlinie. Jest to piekarnia i mała kawiarnia jednocześnie. Pieką sami chleby, bułeczki i ciasteczka. Rąbią też kanapki. Można zjeść przepyszne śniadanie i napić się dobrej kawy. Po prostu typowe berlińskie bistro.
Płytki, które zrobiliśmy świetnie wpasowały się w klimat wnętrza. Jest jasne, ciekawe, otwarte. Na białym tle bardzo dobrze prezentują się wyroby jak i inne elementy dekoracyjne piekarni. Nasze płytki pasują do miejsca, gdzie docenia się ręczną produkcje. Natomiast format 10×20 bardzo dobrze współgra z projektami w stylu industrialnym czy loftowym. Płytki te są też łatwe w utrzymaniu czystości, wytrzymałe więc doskonale sprawdzają się w restauracjach czy kawiarniach. Subway tiles są dobrym uzupełnieniem XIX-wiecznej architektury. Oczywiście naszym zdaniem bardzo dobrze wyglądają też w połączeniu z płytkami cementowymi ;)) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, no i przy okazji wycieczki do Berlina odwiedzenia piekanii SchillerBackstube.

subway tiles

Płytki Metro

subway tiles Berlin

Białe płytki Metro

subway tiles

Ręcznie wykonane płytki Metro

subway tiles

Płytki Metro

SchillerBackstube

Płytki subway

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ręcznie formowanych płytek szkliwionych: https://www.domrustykalny.pl/plytki-rustykalne-glazurowane-99-k