Wybór płytek na kuchenną ścianę nie jest łatwy… Jest wręcz bardzo trudny. Musimy zgrać ze sobą ogromną ilość różnych elementów, takich jak: ogólny styl wystroju, wielkość kuchni i jej oświetlenie tak naturalne jak i sztuczne, wielkość pomieszczenia, kolorystyka mebli i blatów. Chociaż czasem można to zrobić nie szablonowo…;) Tak jak płytki cementowe 4800 – one zostały wybrane trochę inaczej.

Jak wybrano płytki cementowe 4800

Oczywiście całość projektu kuchni musi grać z podłogą, meblami, blatem. Również powinna być spójna z całością wnętrza. Jednak przede wszystkim kuchnia powinna podobać się jej użytkownikom. W sytuacji, gdy użytkowników jest więcej niż jeden, problem wyboru materiałów wznosi się na jeszcze wyższy poziom. Zanim natężenie wzajemnych dyskusji osiągnie fazę ostrego konfliktu warto pokierować się sugestią Eksperta. Natomiast trzeba powiedzieć, że Ekspertem może okazać się niespodziewanie ktoś, kogo o to nie podejrzewaliśmy. Czasem sugestia eksperta przybiera formę, jak na poniższych zdjęciach. EKSPERT zdecydował się na płytki cementowe 4800. Fazę testów płytka przeszła pomyślnie. Proszę zwrócić uwagę na poziom skomplikowania testów płytek cementowych.

Jeżeli zainteresował Was ten post, to poniżej znajduje się jego kontynuacja. Sprawdźcie jak wyszło na końcu :)) https://blog.domrustykalny.pl/plytki-cementowe-w-kuchni-3/

Płytki cementowe 4800

Płytka cementowa ARTICIMA 4800

Płytki cementowe 4800

Płytki cementowe ARTICIMA 4800