Jak zawsze z wielką radością przedstawiamy realizacje naszych klientów. Są inspirujące i ciekawe. Pokazują, że warto być kreatywnym i odważnym w swoich realizacjach. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia wpisu Łazienka w stylu vintage o pracy Pani Joanny Król. Pracy odważnej, kreatywnej i własnej!

Kilka słów o autorce wnętrza

Mimo, że to wpis – Łazienka w stylu vintage, zaczniemy trochę  nietypowo, bo od przedstawienia Pani Joanny Król – autorki tej łazienki. W dużym skrócie to malarka, dekoratorka, projektantka wnętrz, reanimatorka starych mebli. Również autorka wciągającego bloga. Jej blog to bardzo duża ilość konkretnych informacji o tym jak przerabiać meble, z instrukcjami jak wykonać to krok po kroku. Jest w nim pełno inspiracji dotyczących wnętrz. Bardzo cennych, bo pokazujących jak łączyć różne style i jak dobrać materiały wykończeniowe. Natomiast nie tylko pod względem wyglądu, ale przede wszystkim funkcjonalności. Nie obce są jej tematy farb, wykończeń, impregnatów i tym podobne. Jako, że często zdjęcia mówią więcej niż tekst to szczególnie polecamy profil Pani Joanny Król na Instagramie.

Piszemy o tym, bo sami poszukujemy w Internecie inspiracji i wiadomości o wnętrzach i architekturze, podróżach, dzieciach oraz alergiach i innych potworach. Im dłużej szukamy, tym bardziej dochodzimy do przekonania,  że często bardzo wartościowe treści są słabo widoczne w wyszukiwarkach, a warto je polecać.

Łazienka w stylu vintage

Jak zrobić taką łazienkę można się dowiedzieć w tutaj  Opis jest szczegółowy, konkretny. Pokazuje, że praca rąk własnych daje świetne efekty, a detale znalezione na targach staroci dodają niesamowitego smaczku wnętrzom. Naszym zdaniem, szczególnie renowacja szafki pod umywalkę, czy żeliwnych drzwiczek ukrywających wodomierze robi duże wrażenie.  W tym wszystkim świetnie odnajdują się kafle ręcznie formowane z cementu. Dodają charakteru, pełnią funkcję dekoracyjną, określają przestrzeń, ale jej nie przytłaczają. Jak pisaliśmy w innych wpisach na temat łazienkowych inspiracji i zastosowań kafli cementowych, płytki cementowe w małych łazienkach to świetne rozwiązanie. W realizacji użyto biało-szaro-czarnych kafli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:
czarno białe płytki do łazienki pod szafką na umywalkę

kafelki cementowe w łazience

łazienka w stylu vintage z płytkami cementowymi we wzory

Bardzo dziękujemy Pani Joannie Król za udostępnienie nam zdjęć i możliwość podzielenia się nimi. Więcej informacji i realizacji znajdą Państwo na stronach:

https://www.instagram.com/jk_joannakrol/