Mała łazienka i mocny kolor – turkusowe płytki cementowe.

Przedstawiamy realizację dostarczonych przez nas płytek cementowych nr 212. Klient złożył zamówienie na płytki w niestandardowym dla tego wzoru kolorze – niebieski / turkus. Pod naszą kontrolą zostały one wykonane, a po akceptacji koloru przez klienta dostarczone. Po podróży z orientalnego Maroko do Polski turkusowe płytki cementowe, zmieniły oblicze pewnej łazienki.

Płytki cementowe na zamówienie

Bardzo często można usłyszeć opinie, że intensywne wzory, czy mocne kolory nie są wskazane do małych przestrzeni np.: łazienek. Tu przedstawiamy Państwu realizację naszego klienta, która zdecydowanie przeczy tej opinii. Należy zaznaczyć, że wybór naszego klienta był nieprzypadkowy. Inwestor sam precyzyjnie określił kolor płytki. Turkusowe płytki cementowe na zamówienie. Oryginalnie płytka ta występuje w kolorach biało czarnych, tak jak widać to tutaj- Link do wzoru nr 212.

Wybranie koloru wg swoich preferencji, daje bez wątpienia satysfakcje z możliwości realizacji swojego wymarzonego projektu. Również płytki cementowe dają tu niesamowite możliwości. Tu mogą Państwo znaleść symulator, który pomoże stworzyć spersonalizowane płytki cementowe – symulator płytek cementowych.

Turkusowe płytki cementowe zostały ułożone w tej małej łazience na podłodze, w tym także pod prysznicem. Oczywiście jest to możliwe, natomiast wymaga staranności wykonania oraz stosowania się do instrukcji zarówno dostarczonych przez nas jak i producentów odpływów. Dodatkowo ta sama płytka została ułożona na ścianie prysznica przez co uzyskano bardzo ciekawy efekt przejścia podłogi w ścianę i na odwrót. Dzięki temu Właściciel łazienki może cieszyć się wizualnie poszerzoną łazienką.

Efekt końcowy

Wbrew częstym opiniom łazienka z tak mocnym wzorem i kolorem nie jest klaustrofobiczna, przytłaczająca. Starannie dobrane dodatki w turkusie i bieli doskonale harmonizują tą małą przestrzeń. Natomiast duże lustro umieszczone nad wąską i długą umywalką znacząco powiększa wizualnie małą łazienkę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji.

turkusowe płytki cementowe na podłodze

Optyczne powiększenie małej łazienki przez zastosowanie dużego lustra.

10511080_695222717215174_5640868769557513959_n

Płytki cementowe na podłodze i ścianie w łazience.

Płytki cementowe prysznic

Przejście ściany w podłogę.

łazienka turkusowa

Biel i turkus w łazience.

Uważamy, że warto realizować swoje marzenia – dopasowywać swoje wnętrza do siebie a nie do tego co jest modne, czy akurat dostępne.