Terakota w kuchni jest wprost wymarzonym elementem wystroju. Ponad czasowa, ciepła i wytrzymała! Doskonale sprawdza się w kuchniach rustykalnych ale też we wnętrzach nowoczesnych. Dodaje koloru i niepowtarzalności każdemu wnętrzu.

Terakota w kuchni

Biorąc pod uwagę jej małą nasiąkliwość, nadaje się ona do tego pomieszczenia idealnie. W końcu będzie tam narażona na kontakt z wodą i wilgocią powstającą przy gotowaniu. Wprawne jej dobranie do pozostałych elementów wnętrza stworzy niesamowity klimat w kuchni. Ponieważ ona z racji tego, że spędza się w niej dużo czasu, powinna być wyjątkowa i oryginalna. Ale również przyjemna dla oka i łatwa w utrzymaniu czystości.

terakota w kuchni
Ceglana podłoga w kuchni
terakota w kuchni
Płytki terakotowe w kuchni
Ciekawym sposobem jest łączenie terakoty o różnych kształtach w celu wyodrębnienia przestrzeni. Szczególnie jest to przydatne we wnętrzach nowoczesnych, gdzie przeważnie kuchnia jest zastąpiona aneksem kuchennym.
"terakota w kuchni
Płytki cotto w kuchni
terakota w kuchni
Terakota w kuchni

Oferujemy Państwu terakotę o niepowtarzalnej kolorystyce (różne odcienie cegły, jasny beż, intensywny brąz czy grafit) przypominającej terakotę z domostw basenu Morza Śródziemnego, które wpiszą się doskonale w rustykalny styl we wnętrzach. Płytka terakotowa do doskonały wybór do Waszej kuchni.

Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie w kuchni, polecamy Wam również wszystkie preparaty potrzebne do montażu, czyszczenia i konserwowania płytek terakotowych dostępne w naszym sklepie. Oczywiście zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą różnych rodzajów płytek z terakoty: https://www.domrustykalny.pl/podlogi-z-cegly-i-terakoty-16-k