Niedawno pisaliśmy o płytkach metro jakie wyprodukowaliśmy piekarni SchillerBackstube w Berlinie. Bardzo miło nam jest Państwu przedstawić film o sztuce wypiekania pieczywa, gdzie w tle doskonale widać białe płytki metro. Oczywiście te przez nas ręcznie zrobione!

Stylowa ściana i białe płytki Metro

Tym razem nasze białe płytki METRO zagościły w filmie o piekarni Wallenstein Backmanufaktur. Poza treścią o wyrobie chleba i bułek do hamburgerów mogą Państwo zobaczyć na filmie jak prezentują się nasze płytki. Naszym zdaniem bardzo dobrze, dlatego ten film umieszczamy dla Państwa:)

Budynek w którym mieści się piekarnia SchillerBackstube w Berlinie został rewitalizowany z szczególnym zachowaniem jego klimatu i charakteru. Dlatego bardzo się cieszymy, że nasz wyrób został w nim wykorzystany. Wykonane ręcznie płytki Metro w formacie 10×20 cm idealnie wpisują się w projekt wnętrza, jak i jego charakter. Jest dla nas niezmiernie ważne, że nasz rzemieślniczy produkt trafia do miejsc gdzie również pracują rzemieślnicy!

Rzemieślniczy klimat to jest to co lubimy bardzo. Czy to kowal, czy piekarz zawsze mamy w myślach powolne dochodzenie do mistrzostwa, którego efekty my możemy podziwiać. Pamietajmy, że za każdym wyrobem rzemieślniczym stoją ludzie i ich historie. Liczne próby, z których tylko niektóre zakończyły się powodzeniem- wiemy to z własnego doświadczenia.  I dużo serca i emocji wkładanych we własna pracę.