Fantastyczny sklep z płytkami? Od jakiegoś czasu przygotowujemy dla Was nową wersję naszego sklepu nie tylko z płytkami. Włożyliśmy w ten projekt bardzo dużo pracy i serca, od teraz strona DomRustykalny.pl należy do Was! Ma nowy wygląd ale również jest bardziej przyjazna użytkownikowi. Co zmieniliśmy? O tym kilka słów poniżej.

Nowa wersja DomRustykalny.pl

To przede wszystkim dużo łatwiejsze zakupy na urządzeniach mobilnych. Strona jest responsywna i zoptymalizowana, co umożliwia dokonywanie zakupów na telefonie i na tablecie jak również na komputerach i laptopach. Niezależnie od wielkości ekranu sklep wnętrzarski jest wygony i intuicyjny. Musimy się pochwalić, że nasz sklep z płytkami na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych posiada taka samą zawartość. Mimo dużej ilości produktów udało nam się zaprojektować stronę, która umożliwia łatwe przeglądanie i dokonywanie zakupów. Pracowaliśmy, żeby każdy znalazł to czego potrzebuje.wygląd wersji mobilnej internetowego sklepu z płytkami

Sklep z płytkami i pomysłami 

Działamy na rynku od wielu lat, w ceramice od 1989 roku a  produkcją i sprzedażą płytek od 1995 roku!  Dlatego w naszym sklepie chcieliśmy się podzielić naszymi doświadczeniami zarówno współpracy z indywidualnymi klientami ale też architektami wnętrz i konserwatorami zabytków. Przez tyle lat udało nam się dostarczać płytki, cegły, licówki  czy akcesoria wyposażenia wnętrz do wielu fantastycznych miejsc. Nasi klienci to zarówno osoby indywidualne ale też instytucje dlatego mamy tak ciekawą bazę zdjęć.

Galeria realizacji -pomysł na dom

Naszą mocną stroną są Nasi Klienci. Mamy wielkie szczęście, że produkty z domrustykalny.pl trafiają do bardzo pomysłowych i kreatywnych architektów i inwestorów. Dlatego tak ważna dla nas jest galeria realizacji. Jest to zarazem nasza wizytówka ale też informacje o projektantach wnętrz. Galeria realizacji to też skarbnica pomysłów. Jest to miejsce gdzie w domrustykalny.pl, trochę wbrew nazwie znajdziecie pomysł na wnętrza w stylu nowoczesnym, boho, wiktoriańskim, prowansalskim czy glamur. Z naszymi produktami wszystkie style są dozwolone.  Dodatkowo w galerii realizacji znajdziecie ciekawe i praktyczne rozwiązania problematycznych sytuacji ( np. Małe łazienki, nietypowe kształty pomieszczeń). Galeria jest duża ale bardzo dobrze ją się przegląda. Warto ją oglądać w poszukiwaniu pomysłu na kuchnię, łazienkę, salon czy korytarz.

Galeria realizacji sklepu z płytkami

Sklep z płytkami i wyposażeniem wnętrz – prosto od rzemieślnika

Jak zawsze w domrustykalny.pl oferujemy produkty rzemieślnicze, ze sprawdzonych źródeł. Sami jesteśmy też rzemieślnikami – produkujemy ceramiczne płytki podłogowe i ścienne. Dlatego wiemy jak ważna jest jakość dostarczanych produktów rzemieślniczych jak i ich historia. Właśnie takie produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym z wyposażeniem wnętrz. Są ręcznie robione, mają swój niepowtarzalny charakter, dają szczęście nowemu właścicielowi i rzemieślnikowi. Nasz sklep z płytkami i wyposażeniem wnętrz od samego początku oferuje produkty wytwarzane w poszanowaniu pracy ludzkiej. Jest to dla nas ogromnie ważne.

Domrustykalny – konserwacja zabytków

Stale współpracujemy w zakresie konserwacji zabytków zarówno z konserwatorami jak z wykonawcami instytucjonalnymi i wykonawcami indywidualnymi. Wytwarzamy płytki podłogowe, płytki ścienne, cegły, kształtki i licówki na specjalne zamówienia i spełniające wymagania konserwatora zabytków. W przypadku takich zapytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Jeżeli sami nie możemy wykonać jakiś elementów to polecamy sprawdzonych rzemieślników. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą.

Specjalne zamówienia

W naszym sklepie mimo, że jest bardzo dużo produktów, a płytki podłogowe i płytki ścienne są w wielu  wzorach, kolorach i kształtach to wiemy, że czasem jest potrzebne coś specjalnego. I my posiadamy możliwości wykonywania płytek ceramicznych, płytek cementowych na specjalne zamówienia w wybranym wzorze kolorze czy kształcie. Czasem realizujemy nietypowe wnętrzarskie marzenia. Dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – kontakt do DomRustykalny.pl.