Bardzo lubimy chwalić się realizacjami naszych klientów. Szczególnie, gdy nam samym się bardzo podobają. A czasem okazuje się (nawet ostatnio często), że nasi klienci to są osoby o wyjątkowych umiejętnościach i potrafią biało czarne płytki cementowe wymyślić na bardzo wiele sposobów. A konkretnie w tym przypadku na 25 świetnych sposobów.

Biało czarne płytki cementowe opisane przez Dwa Ptaszki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia bloga Dwa Ptaszki. Właśnie tam Autorka bardzo ciekawie opisała proces produkcji płytek cementowych- to dla zainteresowanych tajnikami produkcji.

A dla wszystkich szukających ciekawych inspiracji wystroju wnętrz jest tam prawdziwa perełka. Autorka połączyła właśnie tam biało czarne płytki cementowe (w wielu niesamowitych wzorach) z przykładami konkretnych realizacji z ich zastosowaniem. Artykuł świetny jako inspiracja.  Polecamy i sam artykuł ale też całego bloga.

Tu jest link do artykułu.

Czarno-białe płytki są bardzo uniwersalnym materiałem, nadają się do łazienki jak również do korytarza czy salonu. Są świetne na podłodze jak i na ścianie. Ich jednocześnie mocny charakter i ugodowość w „dogadywaniu” się z innymi kolorami wnętrza powoduje, że są bardzo popularne. Przykłady w artykule tylko to potwierdzają.

biało czarne płytki cementowe

Słów kilka o blogu Dwa Ptaszki

To nie jest taki typowy blog o wnętrzach do końca. Jest taki bardziej ludzki niż architektoniczny. Blog Dwa Ptaszki zawiera bardzo dużo wartościowych treści, pomysłów, wiedzy tajemnej z działu DIY! Wszystko podane w sposób przystępny, przejrzysty, można rzec w sposób „gotowy do użycia”. Bardzo przyjemnie się go czyta i ogląda. Jest bardzo inspirujący i wciągający ( ostrzegamy!).

Z całego naszego rustykalnego serca polecamy.