Kafle cementowe we własnych kolorach? To jest to! Dlatego symulator płytek cementowych umożliwia stworzenie własnego oryginalnego wzoru.  Niepowtarzalnego, idealnie dopasowanego do własnych preferencji. Taki jakiego potrzebujesz aby Twoje wnętrze było naprawdę Twoje. 

Wymarzone płytki ! Wykonamy je specjalnie dla Ciebie!

Pokazane poniżej kafle ułożono w hallu wejścowym. Dzięki nim inwestor uzyskał bardzo efektowne wejście.  Jak również zsynchronizowaną kolorystykę w obrębie całego wejścia. Na czym bardzo mu zależało. Dzięki własnemu wyborowi kolorów klient uzyskał 100% unikat! Zmodyfikowany został wzór nr 501. Aby uzyskać taki efekt potrzebna była chwila lub dwie zabawy z symulatorem. Zachęcamy do korzystania z symulatora płytek cementowych ARTICIMA: http://www.articima.com/symulator 

Symulator płytek cementowych – jak działa w praktyce?

Symulator umożliwia wprowadzenie modyfikacji barwnej wzorów, które znajdują się w naszej ofercie. Również możliwe jest uzyskanie wzorów uproszczonych, tylko z częścią ornamentów. Uprzedzamy, zabawa jest przednia i wciąga! Można pobawić się kolorami i czasem odkryć nieoczywiste zestawienia, które świetnie będą najbardziej Państwu pasowały. Po zapisaniu wzoru i przesłaniu go do nas otrzymują Państwo zdjęcie płytki wykonanej według zadanych ustawień. Po jego akceptacji wykonywana jest cała partia. Natomiast całość procesu zajmuje od 6 do 8 tygodni. Zapraszamy do współpracy, jest to świetna propozycja dla projektantów, którzy dzięki niej mogą zaproponować klientom coś naprawdę unikalnego. Ale także dla wymagających inwestorów, którzy szukają czegoś całkowicie dopasowanego do swoich potrzeb.

Symulator płytek cementowych

Przepiękne płytki cementowe 501

Symulator płytek cementowych

Sposób na atrakcyjny korytarz.

Symulator płytek cementowych

Płytki cementowe 501

Płytki cementowe według wzoru

Atrakcyjne wejście

Symulator płytek cementowych

Płytki cementowe 501

Korzyści stworzenia płytek według własnego wzoru są bardzo duże. Przede wszystkim możliwość dokładnego dopasowania kolorystyki płytek do wnętrza, stworzenie wzoru, który jest specjalny, niepowtarzalny. Możliwość powiedzenie,  że są to „płytki cementowe na Moje specjalne zamówienie” – też jest przyjemną sprawą. Oczywiście okres oczekiwania do ośmiu tygodni wymaga zaplanowania remontu wcześniej. Jednak  naszym zdaniem takie oczekiwanie się opłaca. A wcześniej zaplanowany remont to remont, który łatwiej znieść. Zachęcamy też do zabawy z symulatorem – świetnie pokazuje w jak różnych zestawieniach wyglądają te same kolory.