Nie będziemy ukrywać, że nasz świat to przede wszystkim płytki. Robimy gliniane, ceglane, sprowadzamy cementowe i zellige. Czasem również sięgamy po kamienne czy szklane. A piszemy najczęściej o płytkach. Co gorsza na wakacjach i wszelkich wyjazdach oglądamy ściany i podłogi z płytek wszelkiego rodzaju. Z innymi też o nich rozmawiamy. Dlatego artykuł o nas w zasadzie jest o płytkach.

Artykuł o płytkach na ściany i podłogi

Właśnie ostatnio rozmawialiśmy na temat płytek na łamach magazynu Green Canoe. Występujemy tam między innymi ludźmi z pasją. Bo nie da się tego ukryć, że płytki to nasza pasja. Szczególnie te ręcznie formowane, rzemieślnicze, stworzone dla ludzi przez ludzi. Często metodami tradycyjnymi, które niedługo odejdą w zapomnienie. Jest to dla nas niezmiernie ważne aby upowszechniać wiedzę, czy po prostu informacje o manualnych sposobach wytwarzania rzeczy nas otaczających. Miło nam jest, gdy widzimy zainteresowanie takimi ręcznie wytwarzanymi produktami. Wiemy ile pracy, nauki i czasu wymaga wytworzenie produktu, który spełni oczekiwania klientów ale też przyciągnie ich uwagę. W obecnych czasach jest to szczególnie ważne, bo małe rzemieślnicze firmy maja ograniczone środki reklamowe. Absolutnie nie porównywalne z dużymi firmami wytwarzającymi produkty masowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem o historii powstania naszej firmy w internetowym magazynie Green Canoe na stronie 118.

Link do magazynu: http://issuu.com/greencanoe/docs/gcs-2015_jesien

 artykuł o dom rustykalny