Niedawno przedstawialiśmy Państwu mieszkanie Pani Julii, gdzie wykorzystano czarnobiałe płytki cementowe. Dziś przedstawiamy kolejny przykład wykorzystania dokładnie tych samych płytek w korytarzu.

Trochę drewna, trochę koloru i czarnobiałe płytki cementowe.

Korytarz przedstawiany jest częściowo zamknięty boczną ścianką, ale w pozostałej części dobrze widoczny z innych miejsc mieszkania. Ponad to, tuż przy strefie wejścia znajdują się drzwi do łazienki – co ogranicza możliwości pełnego zagospodarowania tego miejsca. Nasza klientka zdecydowała się na ułożenie w korytarzu  płytek czarnobiałych ale otoczonych czarną bordiurą. Wykorzystanie ułożenia płytek cementowych w formie dywanu wydziela pewną przestrzeń i definiuje jej odrębność. Również  pełni po prostu funkcje dekoracyjną.  Trzeba dodać, że w opisywanym przykładzie takie ułożenie płytek cementowych ma szereg zalet. Wyodrębnia strefę korytarza ( łączy drzwi wejściowe z wnęką szafową i lustrem) oraz  z perspektywy pokoju uatrakcyjnia wejście do łazienki.  Natomiast dodanie wyrazistych turkusowych drzwi łazienki dodatkowo ozdobiło wnętrze.

Dziękujemy naszej klientce za udostępnienie poniższych zdjęć. Jest nam niezmiernie miło , że możemy je przedstawić. Zdjęcia wykonano 05.11.2015, płytki dostarczono w roku 2013!  Rodzina codziennie po nich chodzi, a płytki wyglądają bardzo dobrze. Prawidłowa impregnacja i pielęgnacja mają kluczowe znaczenie dla efektu i walorów użytkowych i estetycznych płytek cementowych. A co najważniejsze pozwala się nimi cieszyć przez lata.

Szczegóły dotyczące użytych płytek znajdą Państwo pod tymi linkami: płytki cementowe 212 oraz jednobarwne czarne M07. Zapraszamy.

czarnobiałe płytki cementowe

czarnobiałe płytki cementowe

czarnobiałe płytki cementowe