Zawsze niezmiernie nam miło, gdy możemy przeczytać o nas. Zdarza się to od czasu do czasu.  Jesteśmy firmą rodzinną więc są to dla nas momenty emocjonujące wyjątkowo. Oczywiście szczególnie jest nam miło, gdy ktoś tak serdecznie opisuje domrustykalny.pl  jak ma to miejsce w Mieszkaniu z Pomysłem. 

Mieszkanie z Pomysłem opisuje domrustykalny.pl

Zdajemy sobie sprawę, że to co Państwu oferujemy na stronie domrustykalny.pl jest bardzo różnorodne. Można śmiało powiedzieć, że nasza oferta jest rozbudowana. Sprzedajemy ręcznie wykonywane płytki cementowe, terakotowe, cotto, płytki szkliwione oraz licówki ceramiczne. Również produkty do czyszczenia i impregnacji różnego rodzaju płytek. Nie możemy też zapominać o pięknych marokańskich lampach i meblach, pufach, stołach, świecznikach i umywalkach. Och jest tego na prawdę dużo.  I cały czas staramy się aby nasza oferta była coraz bogatsza. Pracujemy stale nad powiększeniem asortymentu. Specjalizujemy się w realizacji potrzeb naszych klientów oraz coraz to nowym zapotrzebowaniom architektów i designerów. Produkujemy też płytki i kształtki na specjalne zamówienia również na potrzeby konserwacji zabytków.

Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu o naszej ofercie w magazynie internetowym Mieszkanie z Pomysłem! Znajdziecie tam Państwo opis naszej oferty, przedstawiony w sposób spójny i klarowny. Oczywiście zapraszamy też do naszego sklepu domrustykalny.pl Ona stale się rozwija i warto do niego zaglądać.

Tutaj znajduje się link do artykułu.

domrustykalny.pl